Fechada Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Fechada Ξενοδοχείο Imbituba διαθέτει πισίνα και απέχει 3 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα όπως Παραλία Praia da Ribanceira.
Praia do Porto και Praia dos Amores απέχουν αντίστοιχα 5 και 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Canto Da Vila Beach απέχει επίσης σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από αυτό το ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι για την άνεση των πελατών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Du canto Rock2,1 χλμ.
- Ibiraquera Lake2,1 χλμ.
- Biblioteca Publica Municipal Cônego Itamar Luiz da Costa2 χλμ.
- Praia da Ribanceira1,9 χλμ.
- Morro da Antena2 χλμ.
- Mirim Lake1,9 χλμ.
- Matriz Church2,2 χλμ.
- Praia do Porto1,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Humberto Bortoluzzi81 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Fechada Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Fechada Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo Fechada Ξενοδοχείο;
Στη διάθεση των πελατών του τo Fechada Ξενοδοχείο έχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο Fechada Ξενοδοχείο;
Στο άνετο Fechada Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Fechada Ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Fechada Ξενοδοχείο αποτελεί 56$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει στο άνετο ξενοδοχείο;
Υπάρχει πισίνα στο άνετο ξενοδοχείο.